MOD


Shinka no Mi
Bookmark
4 Kişi Takip Ediyor..
7.2
Durum: Devam Ediyor
Türü: Manga
Yayınlanma Tarihi: 2017
Yazar: Miku (美紅)
Çizer: Sorano
Emektarlar: GL Subs
Paylaşan:
Eklenme Tarihi:
Son Güncelleme:

Shinka no Mi

Shinka no Mi ~Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei~, The Seed of Evolution, The Seed of Evolution ~Before I knew it I was one of the champions~, 进化之实踏上胜利的人生, 進化の実~知らないうちに勝ち組人生~, 進化之實踏上勝利的人生

Shinka no Mi Konusu:

HIIRAGI SEIICHI’YE, GÖRÜNÜŞÜYLE İLGİLİ SÖYLENEN HAKARETLER; ÇİRKİN, PİS KOKULU, TİKSİNDİRİCİ BİR ŞİŞMANDAN İBARETTİR.
SEIICHI’NİN OKULDAKİ GÜNLÜK ZORBA HAYATI BÖYLEYDİ. SONRA BİR NEDENDEN DOLAYI, BİR GÜN OKUL BİTTİĞİNDE TANRI OLDUĞUNU SÖYLEYEN BİR SES, PA SİSTEMİYLE BAŞKA BİR DÜNYAYA TAŞINMAYA HAZIRLANMALARI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.
SEIICHI YALNIZ DEĞİLDİ, TÜM OKUL ONUNLAYDI. BU DÜNYA, SEVİYELER, İSTATİSTİKLER, BECERİLER GİBİ OYUN BENZERİ UNSURLARIN BULUNDUĞU BİR FANTEZİ DÜNYASIYDI.
BUNUNLA BİRLİKTE, TANRI’NIN HALA TAŞINMAK İÇİN HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYORDU VE ONLARI İŞİ BİTTİĞİNDE KAHRAMAN ÇAĞIRMA RİTÜELİYLE GÖNDERECEKTİ.
TÜM SINIFLAR TAŞINMAK İÇİN GRUPLAR OLUŞTURUP BEKLEMEYE BAŞLADI. ANCAK SEIICHI GRUPLARDAN DIŞLANDI VE TEK BAŞINA KALDI.
BU NEDENLE SEIICHI, FARKLI BİR BÖLGEYE ÇAĞIRILDI. TAŞINDIKTAN SONRA SEIICHI’NİN YEDİĞİ İLK ŞEY, “EVRİM MEYVESİ” OLDU. BU ONUN HAYATINI BÜTÜNÜYLE DEĞİŞTİRECEKTİ.

BU HİKAYE, SEIICHI’NİN BAŞARILARIYLA TANINMASA BİLE SINIF ARKADAŞLARI TARAFINDAN CİDDİ BİR ŞEKİLDE ZORBALIĞA UĞRAMASIYLA VE TÜM BUNLARA RAĞMEN YENİ DÜNYADA TÜM ENERJİSİYLE HAYATTA KALMASIYLA İLGİLİDİR.
SONUÇ OLARAK, BİR ŞEKİLDE ŞAMPİONLARDAN BİRİ OLUR. (AYRICA İLK KADIN KAHRAMAN BİR GORİL OLABİLİR Mİ?)Yorumlar